شنبه, ۰۴ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۴۲ ۳۱
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KzZhNiz2Ycg2YfZhdin2YfZhtqv2Yog2KjYsdmG2KfZhdmH4oCM2YfYp9mKINmK2KfYr9mI2KfYsdmHINiz2LHYr9in2LEg2LPZhNmK2YXYp9mG2Yog2KjYpyDYqti02YPZhOKAjNmH2KfZiiDYs9i32K0g2YXZhti32YLZhw==

در منطقه دو انجام شد؛

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه‌های یادواره سردار سلیمانی با تشکل‌های سطح منطقه

جلسه هماهنگی برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی با هدف برنامه‌ریزی برای برگزاری یادواره این شهید والامقام در دومین سال شهادت با رویکرد خدمت‌رسانی و با حضور تشکل‌های فعال سطح منطقه دو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، جلسه هماهنگی برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی با حضور مهدی یوسف‌زاده، رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو، روسای شورای اجتماعی محلات و نماینده ۱۶ تشکل فعال در سطح منطقه دو برگزار گشت.

این جلسه با هدف برنامه‌ریزی برای برگزاری یادواره سردار سلیمانی در دومین سال شهادت ایشان و با رویکرد تعریف خدمات جهادی مردم برای مردم، برگزار شد چرا که شهید سلیمانی مصداق عینی خدمت صادقانه بود.

به‌طوری اگر در سرتاسر دنیا بحرانی وجود داشت، ایشان برای حل بحران از هیچ خدمتی دریغ نمی‌کرد. یکی از دلایل محبوبیت سردار نیز همین رفتار عملی ایشان است. باتوجه به اینکه یکی از عوامل موفقیت در فرهنگ‌سازی حضور داوطلبانه مردم در پروژه‌هاست، طرح خدمت افتخاری به عشق حاج قاسم سلیمانی با حضور تشکل‌ها پیش‌بینی شد. براساس ظرفیت‌های موجود در هر محله می‌توان برنامه‌های مختلفی را برگزار و آن را تکثیر کرد.

اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو با همکاری تشکل‌های سطح منطقه، قرار است در فاصله بین شهادت شهید سلیمانی تا شهادت حضرت زهرا (س) برنامه جامعی با رویکرد خدمت‌رسانی همانند شهید والامقام و زنده نگهداشتن یاد و نام او برگزار کند.

گفتنی است؛ در ادامه این جلسه پیشنهاداتی برای برگزاری یادواره شهید سردار سلیمانی از جمله وصیت‌نامه خوانی، برپایی ایستگاه صلوات، اهدا کتاب با موضوع سردار سلیمانی، پخش نذورات و بسته‌های معیشتی به اقشار کم‌برخوردار، اجرای پروژه‌های عمرانی در منطقه به نام و یاد سردار سلیمانی، نمایشگاه کتاب و... مطرح شد.

جهت مشاهده تصاویرکلیک کنید.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0620946884155
Qt: 2.1534209251404