شنبه, ۰۴ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۵۶ ۱۳
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YXYtNiu2LUg2LTYr9mGINm+2YrZhdin2YbZg9in2LEg2Ybar9mH2K/Yp9ix2Yog2YHYttin2Yog2LPYqNiyINio2YjYs9iq2KfZhiDYrdis2KfYqA==

با مناقصه انجام شد؛

مشخص شدن پیمانکار نگهداری فضای سبز بوستان حجاب

مناقصه نگهداری فضای سبز بوستان حجاب برگزار و شرکت کوشک سبز سناباد به عنوان برنده به مدت سه سال انتخاب شد که مبلغ این قرارداد بیش از ۱۵۴ میلیارد ریال است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، مناقصه نگهداری فضای سبز بوستان حجاب برگزار شد. برای اولین‌بار بازگشایی پاکات این مناقصه در بستر سامانه ستاد دولت انجام گشت.

۱۱ شرکت در سامانه کشوری مناقصات در بازه زمانی مجاز ثبت درخواست کردند که تنها چهار شرکت به بارگذاری اسناد در این بازه زمانی اقدام کردند. روز سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ با حضور کلیه اعضای کمیسیون معاملات شهرداری منطقه دو بازگشایی پاکات انجام شد.

پس از بررسی وضعیت ضمانت‌نامه‌ها (پاکت الف) و اسناد مورد نیاز برای برگزاری مناقصه شامل اسناد هویتی شرکت گواهی صلاحیت و پیمانکاری، اساس‌نامه، گزارش حسابرسی، دعوت‌نامه گواهی منع مداخله و تعداد کالاهای دروس و...(پاکت ب)، در نهایت نسبت به بازگشایی قیمت‌های پیشنهادی (پاکت ج) اقدام شد که شرکت کوشک سبز سناباد با خلوص ۲۲/۲ درصد نسبت به برآورد اولیه به عنوان برنده پیمان مشخص گردید.

مدت پیمان از تاریخ ابلاغ قرارداد سه ساله و مبلغ این پیمان بیش از ۱۵۴ میلیارد ریال است.

شایان ذکر است؛ سایت مناقصات یک سامانه کشوری است که تمامی دستگاه‌های خدمت‌رسان کشور موظف هستند اسناد معاملات خود را بارگذاری، بازگشایی و اعلام برنده را در آن مشخص کنند.

جهت مشاهده تصاویرکلیک کنید.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6015359560649
Qt: 1.4610247612