دوشنبه, ۰۶ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۰۶ ۳۰
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YXYsdmF2Ko0ODUg2YXYqtixINmF2LHYqNi5INm+2YrYp9iv2YfigIzYsdmIINiv2LEg2LPYt9itINmF2YbYt9mC2Ycg2K/ZiA==

با درخواست شهروندان انجام شد؛

مرمت485 متر مربع پیاده‌رو در سطح منطقه دو

شهردار منطقه دو مشهد از ارسال ۶۰ درخواست در خصوص مرمت پیاده‌رو و کانال و مسیل سطح منطقه به اداره امور راهبری و توسعه همیاران محلات و مرمت ۴۸۵ مترمربع پیاده‌رو و ۲۹۸ متر از کانال و مسیل‌های سطح منطقه در آذرماه سال جاری توسط اکیپ فعالیت عمرانی مرکز ۱۳۷ منطقه دو، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی با اشاره به اینکه مشارکت به عنوان اساسی‌ترین عنصر در دست‌یابی به اهداف توسعه به ویژه توسعه‌ی شهری از اهمیت خاصی برخوردار است، اظهار کرد: هر چه توده مردم جامعه مشارکت بیشتری در امور خود داشته باشند، امکان کسب موفقیت توسعه شهری بیشتر فراهم می‌شود.

وی افزود: اقشار کم‌برخوردار و محروم جامعه از نتایج مشارکت و فواید حاصل از توسعه بهره‌مند می‌شوند. امروزه مشارکت شهروندان در امور شهری یک ضرورت است. ضرورتی که می‌تواند منجر به توسعه پایدار شهری شود.

شهردار منطقه دو مشهد عنوان کرد: در آذرماه سال جاری، ۴۷ پیام مرمت پیاده‌رو از سمت شهروندان منطقه به اداره امور راهبری و توسعه همیاران محلات ارسال و ۴۸۵ مترمربع مرمت پیاده‌رو توسط اکیپ فعالیت عمرانی مرکز ۱۳۷ منطقه دو انجام شد.‌

فرقانی با بیان اینکه بیش‌ترین پیام‌ و درخواست‌های مردمی در خصوص مرمت پیاده‌رو برای خیابان جانباز و خیابان ایثارگران بوده است، خاطرنشان کرد: ۱۳ پیام مرمت کانال و مسیل از طرف شهروندان به این اداره ارسال و به تمامی پیام‌ها پاسخ داده شد. ۲۹۸ متر از کانال و مسیل‌های سطح منطقه در آذرماه سال جاری توسط اکیپ فعالیت عمرانی مرکز ۱۳۷ منطقه دو مرمت گشت. بیش‌ترین این درخواست‌ها مربوط به خیابان فدک بوده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7443826993306
Qt: 1.6482067108154