دوشنبه, ۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۳۱ ۳۰
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KfZgdiq2KrYp9it2YrZhyDYp9mI2YTZitmGINix2YjZitiv2KfYryDYrtiv2YXYquKAjNmF2K3ZiNixwqvYqNmHINi52LTZgiDYrdin2Kwg2YLYp9iz2YXCuyDYqNix2q/Ystin2LEg2LTYrw==

به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی صورت گرفت :

افتتاحیه اولین رویداد خدمت‌محور«به عشق حاج قاسم» برگزار شد

مراسم افتتاحیه اولین رویداد خدمت محور با عنوان «به عشق حاج قاسم» در تالار شهر مشهد با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، شهردار منطقه دو و جمعی از مسئولان برگزار شد که در این رویداد خدمت محور ۲۳ تشکل از ۱۶ محله منطقه خدمت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، در این مراسم که برخی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از جمله آقایان حجت‌الاسلام والمسلمین حسن منصوریان، مجید طهوریان عسگری، مهدی ناصحی، ابراهیم علیزاده، ایمان فرهمندی، سیدحسین علوی مقدم و شهردار منطقه دو مشهد حضور داشتند.

در این مراسم از شهید گمنامی استقبال شده و از استقبال از این شهید عزیز، آقایان حجت‌الاسلام والمسلمین حسن منصوریان و مجید طهوریان عسگری عضو شورای اسلامی شهر مشهد بر روی سن رفته و در خصوص نقش مردم در حل مسائل محلات و راه و رسم حاج قاسم سلیمانی و حضرت زهرا (س)، صحبت کردند.

تجلیل و تقدیر از خانواده شهید حسین محرابی برنامه دیگر این مراسم بود؛ همچنین از خانواده مرحوم نباتیان عضو شورای اجتماعی محله هنرور که اعضای بدن این مرحوم اهدا شده بود و خانواده مرحوم ربانی پاکبان منطقه دو که در حین خدمت فوت شد؛ نیز تقدیر و تجلیل شد.

در پایان نیز نمایش آیینی سرباز امام با محتوای زندگی‌نامه شهید سردار سلیمانی توسط گروه جلوه هشتم اجرا شد.

گفتنی است در این رویداد خدمت محور ۲۳ تشکل از ۱۶ محله منطقه خدمت خواهند کرد.

جهت مشاهده تصاویرکلیک کنید.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2675445874532
Qt: 2.4235136508942