چهارشنبه, ۱۵ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ۳۰
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KfYsdin2KbZhyDYrtiv2YXYp9iqINmF2KrZgdin2YjYqiDYr9ixINin2YjZhNmK2YYg2LHZiNiyINin2LIg2LHZiNmK2K/Yp9ivINiu2K/ZhdiqINmF2K3ZiNixIMKr2KjZhyDYudi02YIg2K3Yp9isINmC2KfYs9mFwrs=

فرهنگی اجتماعی ؛

ارائه خدمات متفاوت در اولین روز از رویداد خدمت محور «به عشق حاج قاسم»

در اولین روز از این رویداد خدمت محور «به عشق حاج قاسم» در سطح منطقه دو چندین خدمت متفاوت از جمله ارائه خدمات روانشناسی و درمانی در محله بهاران، توزیع بسته معیشتی و غذای گرم در محلات اسماعیل آباد و شهید هنرور، اجرای گروه سرود در محله توس و... ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی اولین رویداد خدمت محور با محوریت تشکل‌ها، مساجد، شورای اجتماعی محلات، بسیج محلات و... با عنوان «به عشق حاج قاسم» از ۱۳ تا ۱۶ دی‌ماه از شهادت ایشان تا شهادت حضرت زهرا (س) در محلات منطقه دو برگزار می‌شود.

در اولین روز از این رویداد خدمت محور چندین خدمت متفاوت در سطح محلات منطقه روی داد.

درمسجد حضرت قائم(عج الله) محله بهاران خدمات مشاوره خانواده و حقوقی و خدمات پزشکی و درمانی رایگان نیز ارائه خواهد شد.

در این بازه زمانی و در محله توس کاروان هنری از ساعت 9 الی 15 به صورت اجرای گروهی سرود با محتوای مقاومت، حضرت زهرا(س) و سردارشهید سلیمانی اجرا می‌کنند. همچنین در محله حضرت حجت(عج) نیز آش نذری پخته و توزیع شد.

در محله اسماعیل‌آباد 20 حجله درب منازل شهدا نصب و 150 غذای گرم میان افراد کم‌برخوردار این محله و 200 بسته معیشتی در محله شهید بصیر پخش شد. در محله شهید هنرور علاوه بر توزیع 70 بسته معیشتی در میان افراد کم‌برخوردار، جمعی از شهروندان این محله به زیارت امام رضا(ع) و به نیابت سردارشهید سلیمانی رفتند.

این رویداد خدمت محور تا 16 دی ادامه خواهد داشت و شورای اجتماعی محلات، تشکل‌ها و شهروندان محلات منطقه دو خدمات مختلفی به عشق حاج قاسم به مردم محله خود ارائه خواهند کرد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2457365989685
Qt: 2.3644275665283