دوشنبه, ۲۰ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۱۸ ۱۵
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KfYrdiv2KfYqyDZhdiu2LLZhiDYqNiq2YbZiiDYr9ixINio2YjYs9iq2KfZhiDYsdmB2KfZhw==

در راستای حذف آبیاری تانکری صورت گرفت؛

احداث مخزن بتنی در بوستان رفاه

شهردار منطقه دو مشهد از احداث مخزن بتنی در بوستان رفاه در راستا کاهش تردد تانکرهای آبیاری، حذف آبیاری تانکری و کاهش آلودگی هوا با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد و 105 میلیون ریال خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی اظهار کرد: توسعه و نگهداری فضای سبز به عنوان عاملی در کاهش آلودگی هوای شهرهای بزرگ و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه، از اهمیت به سزایی برخوردار است.

وی ادامه داد: در این راستا اداره پارک‌ها و فضای سبز به جهت کاهش تردد تانکرهای آبیاری و همچنین کاهش آلودگی هوا، اقدام به احداث مخزن بتنی در بوستان رفاه به جهت آبیاری فضای سبز بلوار شهید کامیاب و عبدالمطلب اقدام به احداث مخزن بتنی در بوستان رفاه کرده است .

شهردار منطقه دو مشهد عنوان کرد: پروژه احداث مخزن بتنی با مساحت 200 متر مکعب و اعتباری بالغ بر 14 میلیارد و 105 میلیون ریال در بوستان رفاه با هدف حذف آبیاری تانکری در بلوارهای عبدالمطلب وشهید کامیاب درحال انجام است. آب این مخزن به طور مستقیم از چاه مطهر تامین می‌شود .

فرقانی با اشاره به اینکه احداث مخزن و ایستگاه پمپاژ پروژه مذکور به اتمام رسیده است، ادامه داد: در حال حاضر پروژه احداث مخزن بتنی در بوستان رفاه با 75 درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله تجهیز موتورخانه است و تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7833886146545
Qt: 1.7618288993835