چهارشنبه, ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۲۷ ۲۷
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZhtmC2KfYtNmKINiv2YrZiNin2LHZiiDYr9ixINin2YjYsdqY2KfZhtizINin2KzYqtmF2KfYudmKINmF2YfYsQ==

با هدف ایجاد فضای بصری مناسب انجام شد؛

اجرای نقاشی دیواری در اورژانس اجتماعی مهر

شهردار منطقه دو مشهد از اجرای نقاشی دیواری در اورژانس اجتماعی مهر واقع در محله جانباز با هدف فضاسازی مناسب برای شهروندان و ایجاد فضای بصری مناسب با متراژ حدود 500 مترمربع و در بازه زمانی 10 روزه، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو مشهد، حجت فرقانی اظهار کرد: یکی از عرصه‌های پیدایی هنر در زندگی خشک و عاری از احساس ما انسان‌ها در اجتماع کنونی نقاشی دیواری یا دیوارنگاری است. نقوش حاصله از یک دیوارنگاری در میدان‌های شهر، خیابان‌ها، دیوارهای اماکن اصلی شهر و... می‌تواند تا حد زیادی ذهن شهروندان را که به مسائل مختلفی چون فرم‌ها و شکل‌های خشک صنعتی، رنگ‌های مصنوعی، مجموعه‌های عظیم ولی مهیب معماری و سختی و زمختی شرایط موجود اجتماعی عادت کرده‌اند، متوجه جهان زیباتری کرده و راهی برای تنفس ذات زیبایی شناسانه آنها ارائه دهد.

وی افزود: نقاشی دیواری مانند هر ابزار هنری دیگری این قابلیت را دارد که به ارتقا، رشد فکری، هنری، فرهنگی و اجتماعی یک جامعه کمک کند. تمامی پتانسیل‌های نقاشی دیواری قابل عرضه شدن در بستر اجتماع هستند که این تاثیر را چند برابر می‌کنند.

شهردار منطقه دو مشهد عنوان کرد: در همین راستا؛ اجرای نقاشی دیواری در اورژانس اجتماعی مهر واقع در محله جانباز با هدف فضاسازی مناسب برای شهروندان و ایجاد فضای بصری مناسب با متراژ حدود 500 مترمربع و در بازه زمانی 10 روزه انجام شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0264873504639
Qt: 2.1110761165619